11 Şubat 2017 Cumartesi

2017 KOSGEB Faizsiz Kredi Başvurusu

Merhabalar;

2016 yılında ciddi talep gören ve bir çok kişinin başvurup , ancak yeterli olmadığı için tekrar talep edilen esnaf ve kobilere özel 50.000 TL tutarın daki faizsiz kredi için hükümet tekrardan aynı uygulamayı 2017 yılı içinde başlattı. Son gün 20 şubat olduğu belirtiliyor.

Konu ile ilgili olarak öncelikle aşağıda linkini vereceğim sayfadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular şuan için yapılabiliyor. Aslında öncelikli olarak normalde kosgeb in sayfasından beyan doldurup onu teslim etmek gerekiyor, ancak başvuru yapıp onay alırsanız akabinde beyan işlemleri yapabilirsiniz, o nedenle sadece bu işe özel bir başvurunuz varsa kredi başvurunuzu yapıp akabinde diğer işlemleri yapın derim.

Kredi başvurusu esnasında sayfa sizi yönlendiriyor ben size buradan görüntüsünü paylaşmak istiyorum.

Bu sayfaya ulaştıktan sonra bilgilerinizi (Vergi levhanız da başlama tarihiniz yazar) girip, varsa SSK numaranız onuda istiyor sistem ekleyip, yetkili kişi ismi mail ve telefon numarası yazıldıktan sonra onaylıyorsunuz ve başvurunuz alınmıştır yazısını gördükten sonra işleminiz son buluyor.

Onay için anladığım kadarı ile  mail yada yazacağız cep telefon numarasına sonuç geliyor ve nasıl yol izleyeceğiniz akabinde belirtiliyor. Aslında anlaşmalı bankalar vardı 2016 yılında onaylanınca bu bankalardan birine gidip işlemleri yapabiliyorsunuz, gene muhtemelen öyle olacağını düşünüyorum.

Şimdiden vatana millete esnafımıza hayırlı uğurlu olsun.

Saygılarımla

Kredi Başvurusu Yapmak için 
http://sifirfaiz2017.kosgeb.gov.tr/Default.aspx

Detaylı Bilgi Almak İçin
http://www.kosgeb.gov.tr/Yorum Gönder