1 Şubat 2017 Çarşamba

Chocolate Slim Zayıflama Kürü Hk.

Merhabalar;

Sayfamda ağırlıklı olarak bankacılık ve insanları ilgilendiren bankacılıkla ilgili konulara yer veriyorum. Lakin ara ara gene insana özgü farklı konular da da yazılarım oluyor ve olacaktır.

Bugün ismini duyduğum ve sosyal medya da internette reklamları çıkan, sıkça insanların da yorum yazıp konuşmaya başladığı Chocolate Slim zayıflama kürü , ilacı vs. ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Çok detaylı araştırmadığımı belirterek, bu tarz ürünlere genel itibarı ile bakış açım negatiftir. Çünkü çok hızlı yapılan zayıflama işleri genelde sonu hüsran ile bitiyor. Ya aldığınız üründen dolayı dolandırılıma, sahte ürün alma durumu, o anlaşılması bile ileride veya kısa vadede sağlık sorunları hatta ölüm söz konusu olabiliyor.

Bahsedilen ürün yabancı menşeili bir ürün , kampanyalar olduğu söyleniyor 99 TL ye ayda 10 kiloya kadar zayıflatacağı iddia ediliyor. Hatta bazı yorumlar da deneyip bu durumu görenler yani olumlu sonuç alanlar da bulunuyor lakin çoğunlukta ürünü tam tanıyamama , bilinmiyor oluşu, yeni olduğu için daha sonuçlarının tam bilinmemesi insanlarda kuşku ve merak uyandırıyor.Örneğin bu ürünü Adana ilimizde üretiyorlar söylemi çok yayğın, her üründe farklı ambalaj, görsellik, içerik farkı olduğu yazılmış, ayrıca kendisini sağlıkçı olarak belirten bir kullanıcı dikkatli olunmasını, ürünün yabancı kökenli olduğunu en doğrusunun yurt dışında olduğunu ebay sitesinde olduğunu iddia etmiş olarak okudum.

Zaten sizde internet kullanıyorsanız muhtemelen denk gelmiş veya gelebilirsiniz bu ürünün reklamına, şuan çok yeni ülkemiz de ve hızla talep oluşuyor diye düşünüyorum. Gerçekten işe yarıyor bile olsa lütfen iyice araştırın, imkanınız varsa doktora danışarak alın derim. Sonuçta sağlığımızdan bahsediyoruz. Şikayet ettiğimiz kiloları özler duruma düşmemek, sağlığımızı hepten yok etmemek için, bu ve bu tarz ürünleri araştırmadan ve güvenmediğiniz kurum ve şahıslardan almayın derim. Tabiki tercih ve hayat sizlerin.

Eğer kullananlar varsa yorumlarınızı da beklerim.

Saygılarımla
Yorum Gönder